Movies
Ratings
351 SearchingRated ★ 4.0 SearchingRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
 OkjaRated ★ 3.0 OkjaRated ★ 3.0
 GhostbustersRated ★ 5.0 GhostbustersRated ★ 5.0
 Superhero MovieRated ★ 3.0 Superhero MovieRated ★ 3.0
 Fat GirlRated ★ 3.0 Fat GirlRated ★ 3.0
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
 Two Days, One NightRated ★ 3.5 Two Days, One NightRated ★ 3.5
 GattacaRated ★ 4.0 GattacaRated ★ 4.0
 Run Lola RunRated ★ 3.5 Run Lola RunRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 3.5 La La LandRated ★ 3.5
 SingRated ★ 1.0 SingRated ★ 1.0
 Alice in EarnestlandRated ★ 4.0 Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
 Doctor StrangeRated ★ 3.5 Doctor StrangeRated ★ 3.5
 Gone GirlRated ★ 3.0 Gone GirlRated ★ 3.0
 DesperadoRated ★ 4.0 DesperadoRated ★ 4.0
 Laurence AnywaysRated ★ 3.5 Laurence AnywaysRated ★ 3.5
 ChefRated ★ 3.0 ChefRated ★ 3.0
 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 1.5 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 1.5
 VeteranRated ★ 3.0 VeteranRated ★ 3.0