Titles you rated
The ChorusRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0