Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 3.0