Titles you rated
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0