Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.5
SickoRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0