Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- The Thorn CoatRated ★ 2.5