Series
Ratings
30
Let's EatRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0