Movies
Ratings
356
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
ElleRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5