Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
It Chapter TwoRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
FocusRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Inside JobRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0