Movies
Ratings
368
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 4.0