Series
Ratings
75
Worlds WithinRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 1.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5