Series
Ratings
115
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
Tuca & BertieRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5