Titles you rated
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5- The ScamRated ★ 0.5
National TreasureRated ★ 1.5
Step Up 3DRated ★ 0.5
Die HardRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 0.5
FuryRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 0.5
The PatriotRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 1.0