Movies
Ratings
389
The InternRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0