Movies
Ratings
616
L: Change the WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
SopyonjeRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 0.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.5
Closer to HeavenRated ★ 1.5
WaterworldRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 1.0