Movies
Ratings
911
LavaRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5