Titles you rated
SleepRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5