Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 0.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 0.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 1.5