Series
Ratings
35
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Byul Soon GeomRated ★ 2.5
MemoryRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0