Movies
Ratings
36
Taken 2Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0