Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0