Titles you rated
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 2.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 2.5
The MusicalRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0- Chosun PoliceRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.5
Star's LoverRated ★ 1.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 2.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.0