Movies
Ratings
312
K-PAXRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 0.5
SerendipityRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
ClickRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5