Titles you rated
Mother's GardenRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0