Movies
Ratings
332
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5