Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 4.0