Movies
Ratings
230
VeteranRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TedRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0