Movies
Ratings
13
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0