Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 3.0
SplinterRated ★ 3.5
SlitherRated ★ 2.5
RebelRated ★ 2.5
High TensionRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0