Titles you rated
DrumlineRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0