Titles you rated
- The Path to GloryRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0