Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0