Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.0