Movies
Ratings
560
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
1408Rated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0