Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
High CookieRated ★ 2.5
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Mo Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 2.0
SirensRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 2.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Queen WooRated ★ 0.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0