Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 1.0
MarathonRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0