Movies
Ratings
53
La La LandRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 0.5
Romeo + JulietRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0