Titles you rated
MatildaRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Kronk's New GrooveRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
HolidateRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0