Series
Ratings
29
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5