Movies
Ratings
100
The MatrixRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 1.5
HindsightRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.5
No Rest for the WickedRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0