Titles you rated
Never Back DownRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0