Titles you rated
 AemaRated ★ 2.0 AemaRated ★ 2.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 0.5 Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
 Parasyte: The GreyRated ★ 2.0 Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.5 Beef Season 1Rated ★ 4.5
 Some Day or One DayRated ★ 4.5 Some Day or One DayRated ★ 4.5
 Life's PunchlineRated ★ 4.5 Life's PunchlineRated ★ 4.5
 New Recruit Season 1Rated ★ 4.0 New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
 Roosevelt GameRated ★ 2.0 Roosevelt GameRated ★ 2.0
 료마전Rated ★ 4.0 료마전Rated ★ 4.0
- The ClubhouseRated ★ 4.5
 LIFERated ★ 4.0 LIFERated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
 Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0 Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
 The World of the MarriedRated ★ 4.0 The World of the MarriedRated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Three KingdomsRated ★ 4.0
 Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.5 Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.5