Series
Ratings
120
Reply 1988Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.5