Movies
Ratings
38
SunnyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0