Movies
Ratings
55
FrozenRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0