Titles you rated
 The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5 The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
 The Maze RunnerRated ★ 4.5 The Maze RunnerRated ★ 4.5
 The Princess DiariesRated ★ 3.0 The Princess DiariesRated ★ 3.0
 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0 Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
 MontageRated ★ 2.5 MontageRated ★ 2.5
 Love in MagicRated ★ 1.5 Love in MagicRated ★ 1.5
 Cast AwayRated ★ 4.0 Cast AwayRated ★ 4.0
 Spider-ManRated ★ 3.5 Spider-ManRated ★ 3.5
 The Classified FileRated ★ 3.0 The Classified FileRated ★ 3.0
 Inside OutRated ★ 4.5 Inside OutRated ★ 4.5
 The SpiesRated ★ 2.0 The SpiesRated ★ 2.0
 The Perfect CoupleRated ★ 2.0 The Perfect CoupleRated ★ 2.0
 Mokpo the HarborRated ★ 1.5 Mokpo the HarborRated ★ 1.5
 Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5 Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
 S.I.U.Rated ★ 1.5 S.I.U.Rated ★ 1.5
 The SmurfsRated ★ 2.0 The SmurfsRated ★ 2.0
 Our TownRated ★ 2.5 Our TownRated ★ 2.5
 I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0 I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
 Stuart Little 2Rated ★ 3.0 Stuart Little 2Rated ★ 3.0