Movies
Ratings
1145
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
FlightRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0