Movies
Ratings
45
The Blind SideRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
Camp X-RayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5