Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Lullaby for PiRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
BeatRated ★ 1.5
Innocent ThingRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 0.5
ArgoRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0