Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5